International Courier Service

Компанія ICS: International Courier Service – міжнародна транспортна компанія на ринку експрес-перевезень. Працюючи на ринку вже більше 9 років, ми надаємо своїм клієнтам повний комплекс транспортно-експедиторських послуг. Від листівки до багатотонного контейнера – ми доставимо Ваш вантаж найкращим способом в обумовлені терміни.

Компанія International Courier Service є членом “Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України”, “Міжнародної федерації експедиторських асоціацій” і “Міжнародної асоціації повітряного транспорту”.

Досвідчені логісти компанії International Courier Service допоможуть підібрати оптимальний спосіб доставки в залежності від вагогабаритних характеристик Вашого відправлення. А також, завдяки власному митному терміналу, митне оформлення міжнародних експрес-відправлень (МЕВ) не займе багато часу.

Щорічно компанія ICS відкриває нові напрямки міжнародних вантажоперевезень, і на сьогодні, це вже більше 19 країн:

Європа (Польща, Німеччина, Росія)
Азія (Грузія, Ізраїль, Індия, Китай, Корея, Пакистан, Таїланд, Турція, ОАЕ, Японія)
Африка (Алжир)
Північна Америка (Канада, США)
Південна Америка (Аргентина)
Австралія
Океанія

Маючи представництва і складські потужності в різних країнах світу, ми гарантуємо своїм клієнтам точні терміни доставки без затримок і збоїв, оскільки знаємо, наскільки важливо отримати свій вантаж вчасно.

International Courier Service – довірте свій вантаж професіоналам!