Як це працює

Отримуєте адресу складу ICS
за кордоном

Замовляєте товари на адресу складу ICS

Ми доставляємо Ваші покупки
в Україну

Отримуєте відправлення
в Україні

Вартість доставки з інтернет-магазинів

Здійснюючи покупки в інтернет-магазинах США, Канади та інших країнах самостійно, Ви можете абсолютно безкоштовно використовувати наш склад! Просто вкажіть адресу складу ICS відповідної країни в графі адреси доставки. Всі прибулі посилки ми відправимо в Україну, де Ви зможете їх отримати.

Послуга “викуп” – відмінне рішення для шопінгу в зарубіжних інтернет-магазинах де не приймають банківські картки вітчизняних банків, або ж процедура покупки викликає у Вас певні складнощі. Просто скажіть нам, що і де бажаєте купити, вкажіть характеристики (колір, розмір) і менеджер ICS придбає зазначений товар для Вас.

Посилки (міжнародні експрес-відправлення) загальною вартістю менше € 100 не обкладаються жодними додатковими податками і зборами. Якщо ж, загальна вартість всіх товарів в одній посилці перевищує € 100, при отриманні відправлення необхідно сплатити податок:

  • вартість МЕВ від € 100 до € 150ПДВ 20% (розраховується виходячі з ліміту  € 100 і нараховується на різницю);
  • вартість МЕВ понад € 150мито 10% (розраховується на різницю з € 150) і ПДВ 20% (розраховується на різницю з € 100).

Оподаткування згідно чинного законодавства, включаючи останні правки.

Розрахувати суму податку можна вписавши загальну вартість всіх товарів у Вашій посилці в поле калькулятора або ознайомитися з більш докладною формулою розрахунку.

Розрахувати суму податку

0 грн